درباره ما

به نام معمار هستی

هزاره سوم هزاره تفکرات و ايده هاي زيباست که در عين حال با تکنولوژي کيفيت و سرعت عجين گرديده است .

در دنياي امروز با پيشرفت تکنولوژي هر روز مواد جديد جايگزين مواد قديمي مي گردد خصوصيات اين مواد کيفيت و مقاومت برتر آنهاست.

صرفه اقتصادي به دليل کيفيت مطلوب، مقاومت زياد به دليل استفاده از تکنولوژي بــرتر مزيت هاي به کارگيري اين مواد در بافت ساختمانها مي باشد.

آيا مواد جديد را فقط در ساختمانهاي جديد بايد به کار گرفت؟ و يا در ساختمانهايي که با طرح و فکر قديم اما مستحکم ساخته شده مي توان به کار برد؟

نمای مینرال افق گستر مبتکر مصالح و تجهيزات ساختمانی با توجه به پيشرفت تکنولوژي در دنيا و چرخش ديدگاه طراحان پروژه هاي ساختماني از ساختارهاي سنتي به طراحي هاي مدرن و حضور عناصر و مصنوعات جديد و تنوع جزئيات اجرائي، همگام با پيشتازان صنعت و تکيه بر سالها تجربه با معرفي تکنولوژي مدرن ساختمان و توسعه فن آوري هاي نوين تشکيل گرديده است. هدف ما با ارائه تکنولوژي هاي جديد همگام با ايجاد بستر مناسب براي حيات بالندة خود و مواجه با حجم وسيع تر کاري که هر روز با آن روبروست.هدف ما به عنوان عضوي از خانواده بزرگ مهندسين کشور به روز کردن و بالا بردن سطح دانش مهندسي مملکت است که سعي داريم بهترین محصولات را معرفي مي نمائيم.

نمای مینرال افق گستر  گرانولیت، تولید کننده انواع مواد اولیه نمای بیرونی و داخلی ساختمان با بیش از 17 سال سابقه درخشان در امر تولید و توزیع. کیفیت عالی و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی و تنوع در طرح و رنگ و همچنین فرمول ساخت انحصاری مواد اولیه، این شرکت را در زمره یکی از برترین شرکت های تولید کننده قرار داده است.

نمای خارجی افق گستر با فناوری بروز و نواقص برطرف شده به صورتی که اجرای آن را در تمامی سطوح و آب و هوا ممکن ساخته است فرق این محصول با محصولات مشابه دیگرحفظ ظاهر و اصالت آن است
گروه اجرایی مجرب نمای مینرال افق گستر با توجه به سوابق مرمت و بازسازی, توانسته طرح های اصیل را استخراج و در کارهای خود احیا و همواره موفق به باز افرینی محیط گرم و زیبای ایرانی گردد .

نمای خارجی مینرال

کاتالوگ نمای مینرال ,هزینه نمای مینرال ,معایب نمای مینرال , نمای مینرال در ارومیه ,قیمت هر متر مربع نمای خارجی ,نمای مینرال ساختمان(گرانولیت)

مدیریت نمای مینرال افق گستر توضیحات کاملی در مورد نمای مینرال برای تمامی همکاران گرامی و برای مشتریان عزیز در این ویدئو داده است.